Zmiany w ruchu w centrum

Od jutra częściowo zamknięta dla ruchu będzie ul. Szarych Szeregów. W związku z trwającymi robotami związanymi z zagospodarowaniem śródmiejskiego odcinka Bulwarów rzeki Słupi oraz przebudową ulicy Szarych Szeregów w Słupsku wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Ulica Szarych Szeregów zostanie zamknięta na odcinku przyległym do Młodzieżowego Domu Kultury.  Na odcinkach ulicy Szarych Szeregów od ulic Kilińskiego oraz Armii Krajowej wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy w celu zapewnienia dojazdu do przyległych posesji.

Odcinek ulicy zostanie zamknięty w celu umożliwienia prowadzenia robót budowlanych związanych z budową konstrukcji stalowej kładki przez rzekę. W pierwszym etapie prace polegać będą na spawaniu dostarczanych sukcesywnie elementów konstrukcji na brzegu rzeki, a następnie montażu pomostu na wykonanych już przyczółkach obiektu. Po zakończeniu prac montażowych, co planowane jest do połowy marca br. ruch pojazdów zostanie przywrócony na dotychczasowych zasadach, t.j. jednokierunkowo na całej długości ulicy.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *