Koronawirus ogranicza pracę ratusza

W związku z kilkoma przypadkami potwierdzonych zakażeń pracowników ratusza miejskiego, a co za tym idzie nieobecności osób chorych i objętych kwarantanną do czasu uzyskania wyników testów na obecność wirusa SARS – Cov -2, prosimy mieszkańców o cierpliwość i ograniczenie wizyt (w miarę możliwości) w Urzędzie Miejskim w Słupsku. Apel ten podyktowany jest troską o  bezpieczeństwo interesantów i sprawne przejście przez moment , w którym realizacja zadań Centrum Obsługi Mieszkańców będzie utrudniona – informuje słupski ratusz.

Dodatkowo informujemy, że praca Wydziału Centrum Obsługi Mieszkańców została częściowo ograniczona – referat Ewidencji Ludności będzie czasowo zamknięty – nie będzie możliwości bezpośredniego załatwienia spraw w ratuszu ( w tym referacie) ze względu na nieobecność pracowników dotkniętych skutkami pandemii.

Nie oznacza to, że sprawy związane np. z meldunkami nie będą załatwiane – nie ma możliwości załatwienia spraw na miejscu, bezpośrednio w rozmowie z urzędnikiem, jednak można korzystać z urny/skrzynki podawczej i tam wrzucać np. wnioski, które będą gromadzone, rejestrowane, a po powrocie kolejnych pracowników, rozpatrywane.

Wraz z upływem kolejnych dni, będziemy mogli podać więcej informacji. Z pewnością po wyjaśnieniu i poznaniu wyników testów poszczególnych pracowników będzie można wdrażać  normalne funkcjonowanie referatu.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *