Podyskutuj o raporcie o stanie miasta

Władze samorządowe Ustki przygotowują coroczny raport o stanie miasta. Zapraszają mieszkańców do debaty nad tym jak ten dokument ma wyglądać.

Podobnie jak w poprzednich latach samorządowcy przygotowują coroczne sprawozdanie. Burmistrz ma obowiązek złożyć dokument do końca maja. Zazwyczaj w czerwcu odbywa się debata i dyskusja and nim.
W tym roku do włączenia się do przygotowań nad raportem samorządowcy zachęcają mieszkańców.
– W tym roku dodatkowo chcielibyśmy państwa na etapie przygotowania tego dokumentu zaprosić również do dyskusji jak ten dokument powinien wyglądać. Czy ta forma, którą przyjęliśmy w poprzednich latach jest dla państwa czytelna, czy treści, które prezentujemy, są tymi treściami, które chcielibyście państwo przeczytać w tym dokumencie i które powinny znaleźć się w takim sprawozdaniu za 2020 rok – mówi Paulina Kamińska, sekretarz miasta Ustka
Okazją do dyskusji na ten temat będzie spotkanie, które odbędzie się 16 marca za pośrednictwem internetowej platformy zoom. Transmitowane będzie także przez profil nasza ustka na facebooku. Osoby chętne do wzięcia czynnego udziału powinny zgłosić taką chęć na adres mailowy emordal@um.ustka.pl. Przygotowane będzie także ankieta dla osób, które nie wezmą udziału w spotkaniu.
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *