Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po. godz. 20.00 w Reblinie. W wypadku ucierpiał 27-letni kierujący hondą. Policjanci wyjaśniają pozostałe okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność na drodze, zwłaszcza podczas nagłej zmiany warunków na drodze.

Funkcjonariusze słupskiej komendy pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 20.00 w Reblinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 55-letni kierujący pojazdem marki Skoda Fabia jadąc w kierunku Sycewic, na prostym odcinku drogi nie upewnił się co do możliwości wyprzedzania i rozpoczął manewr, w wyniku czego zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Honda Civic kierowanym przez 27-latka, który z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Należy podkreślić, że wczoraj w godzinach wieczornych znacznie pogorszyła się widoczność na drodze. Zdecydowanie jazdę utrudniała mgła. Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drodze, zwłaszcza w momencie nagłej zmiany warunków. W czasie mgły powinniśmy szczególnie uważać podczas wykonywania każdego manewru i znacznie ograniczyć prędkość.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *