Półkolonie dla ustczan

Od dzisiaj rusza rekrutacja na bezpłatne półkolonie letnie finansowe z budżetu Miasta Ustka. Zajęcia odbywają się w Centrum Pomocy Dzieciom oraz miejskich szkołach podstawowych. Zgłoszenia dziecka można dokonać do 28 maja 2021 r.

Organizowane przez Miasto półkolonie cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Są świetnym sposobem na poznanie naszego regionu, atrakcji turystycznych miasta, a także swoich rówieśników. A poza tym co tu dużo mówić – nie sposób się na nich nudzić! Mimo obowiązujących obostrzeń każda z placówek, w której odbywają się zajęcia, stara się wypełnić czas zabawą i atrakcjami.

Nabór chętnych prowadzi Centrum Pomocy Dzieciom, ul. Wróblewskiego 7. Karty zgłoszeniowe można pobierać/wrzucać przy siedzibie CPD do specjalnie przygotowanych skrzynek, w godz. 8.30 – 14.30.

Jednak w związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy, aby korzystać z elektronicznych form komunikacji:

  • e-mail: cpdz@um.ustka.pl (można przesłać skan wypełnionej Karty z podpisem)
  • tel. 59 8152-999

W półkoloniach organizowanych i finansowanych z miejskiego budżetu mogą uczestniczyć dzieci zamieszkałe na terenie miasta Ustka, których rodzice pozostają aktywni zawodowo i w deklaracji PIT wskazują Ustkę jako miejsce zamieszkania.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *