Słupski ZUS zaprasza na webinaria

Jak wypełnić wniosek o wydanie zaświadczenia A1? Ustalanie ustawodawstwa właściwego – to temat bezpłatnego webinarium, które przygotował dla klientów słupski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

W dobie pandemii koronawirusa spotkania online stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych szkoleń. Tym razem ZUS w Słupsku proponuje e-szkolenie dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą w Polsce i za granicą oraz delegują pracowników do pracy za granicą.

W trosce o wygodę uczestników, ZUS proponuje dwa terminy szkolenia, pierwszy 20 kwietnia             o godzinie 10.00 i drugi 22 kwietnia o godzinie 12.00.

Podczas spotkania jego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in. jakie są zasady ustalania ustawodawstwa właściwego dla pracowników i osób prowadzących działalność gospodarczą, a także jak ustala się podstawę wymiaru składek dla pracowników delegowanych do pracy poza granicami Polski.

Zapisy na szkolenia ZUS przyjmuje mailowo pod adresem: iwona.batruch@zus.pl.

W zgłoszeniach należy wskazać: adres mailowy, datę i temat webinarium, planowaną liczbę uczestników oraz telefon do kontaktu. W dniu spotkania na wskazany adres mailowy ZUS wyśle link do wydarzenia. Webinarium odbędzie się na platformie Cisco Webex Meeting.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *