Badania za szczepienia – konkurs szpitala

Słupski szpital ruszył z wakacyjną akcją szczepień przeciw COVID-19. Każdy, kto w latem zaczepi się w szpitalu przeciw koronawirusowi zyska nie tylko spokój i bezpieczeństwo w czasie wakacyjnych wojaży, ale ma szansę również wygrać pakiet bezpłatnych badań.

 

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku sp. z o.o. zaprasza do zaszczepienie się przeciwko COVID-19. Dodatkową zachętą do szczepienia, oprócz zyskania bezpieczeństwa zdrowotnego, jest możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygranie bezpłatnego pakietu badań laboratoryjnych w naszym szpitalu. Pakiet badań obejmujemorfologię, badanie moczu, glukozy, stężenia mocznika, kreatyniny, jonogram i gospodarka lipidowa. Komercyjny koszt jednego pakietu to 65 zł.

W konkursie pod hasłem „Badanie za szczepienie” każdego dnia do wygrania są aż dwa komplety badań. Trafią one do osób, które w dniu szczepienia wypełnią krótką kartę konkursową i wpiszą hasło promujące szczepienia, a następnie wrzucą ją do skrzynki ustawionej w punkcie szczepień w budynku I szpitala.

Wśród uczestników konkursu codziennie wybierać będziemy dwa najciekawsze hasła. Do ich autorów trafią pakiety badań.

Do konkursu zapraszamy osoby pełnoletnie, które przyjdą na szczepienie do szpitala. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani już następnego dnia roboczego.

– Z dbaniem o zdrowie nie warto zwlekać. Szczepienie jest gwarancją, że wszyscy przejdziemy przez pandemię łagodniej, a systematyczne monitorowanie zdrowia poprzez badania daje możliwość szybkiej interwenci w przypadku jakiegokolwiek zachorowania. Zachęcam więc do szczepień i udziału z zabawie – mówi Andrzej Sapiński, prezes Zarządu słupskiego szpitala.

Nie czekaj więc – zaszczep się w szpitalu i wygraj pakiet badań. Rejestracja na szczepienia w szpitalu pod nr tel. 59 846 07 00.

 Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.szpital.slupsk.pl

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *