Chciał rozjechać policjanta, już jest zatrzymany

W ubiegły weekend policjanci z komisariatu w Kępicach próbowali zatrzymać pojazd do kontroli. Kierujący nie zastosował się do poleceń funkcjonariuszy i uciekając, próbował przejechać jednego z nich. Dzisiaj został zatrzymany przez dzielnicowych z komisariatu w Kępicach.

W minioną sobotę policjanci z komisariatu w Kępicach zdobyli informację o pojeździe, którym kierować ma osoba w stanie nietrzeźwości. Ok godz. 21 funkcjonariusze zauważyli ten pojazd, zablokowali drogę za pomocą radiowozu i przystąpili do jego zatrzymania. Mężczyzna zignorował podawane przez policjantów sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać, prawie przejeżdżając interweniującego policjanta. Funkcjonariusz celem uniknięcia potrącenia zmuszony został odskoczyć do przydrożnego rowu. Policjanci oddali jeden strzał ostrzegawczy. Kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia.

Dzisiaj około godziny 12:30 dzielnicowi z komisariatu w Kępicach ustalili miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny i zatrzymali go. 22-letni mieszkaniec gminy Kępice wkrótce usłyszy zarzuty. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *