Słupsk się szczepi

W najbliższy weekend w Słupsku obędzie się kolejna akcja szczepień. Preparat przeciwko covid będzie można przyjąć w przychodni przy ul. Wojska Polskiego, kościele oraz w szpitalu.

Fot. Kamil Ludwikowski w czasie szczepienia.

29.08.2021 r Punkt Szczepień Populacyjnych w Przychodni Rejonowej Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej przy al. Wojska Polskiego 49A w Słupsku będzie prowadził szczepienia w ramach akcji SŁUPSK SIĘ SZCZEPI poza siedzibą udzielania świadczeń.

Szczepienia preparatami Comirnaty (Pfizer BIONTech), Spikevax (Moderna) i Janssen (J&J)będą wykonywane w Domu Parafialnym Parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego przy ul. Piłsudskiego 20 w Słupsku w dniu 29.08.2021 w godzinach 09:30 – 14:30.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku zaprasza wszystkich chętnych na szczepienia w dwie najbliższe soboty. 28 sierpnia punkt szczepień czynny będzie w godzinach 8.00 – 17.00, a 4 września w godzinach 9.00 – 17.00.

Szczepienia preparatami firmy Pfizer i AstraZenecka oraz jednodawkowym firmy Johnson&Johnson. Szczepienia organizowane będą w budynku I kompleksu szpitalnego przy ul. Hubalczyków 1  w Słupsku.

Chętni do szczepień badani będą przez lekarza dzięki czemu możliwe będzie także szczepienie dzieci w wieku od 12 roku życia.

Na szczepienia nie trzeba się wcześniej zapisywać!

Szczegółowe informacje na temat szczepień dostępne pod nr telefonu: 059 8460 787 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 -14.30.

Uczestnicy akcji szczepień będą brali udział w konkursie na najlepsze hasło promujące szczepienia. Dla zwycięzców przewidziano pięć voucherów na badania laboratoryjne.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *