Rejestracja pojazdów i ZUS znowu w Ustce

Po przerwie spowodowanej pandemią do usteckiego ratusza wracają dyżury punktów rejestracji pojazdów Starostwa Powiatowego w Słupsku oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W ostatnim czasie sprawy z tym związane ustczanie musieli załatwiać w Słupsku.

To będzie duże ułatwienie, bo przed pandemią punkty zamiejscowe słupskich instytucji cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Ustki. Dlatego na ich prośbę w Urzędzie Miasta wznowione zostaną dyżury w Punkcie Rejestracji Pojazdów – filii Wydziału Komunikacji i Drogownictwa Starostwa Punkt czynny będzie w każdy wtorek i czwartek, w godzinach 8:30 – 14:00, pokój 106.

– Tutaj ważna zmiana. Wizyta w punkcie wymaga wcześniejszego umówienia się telefonicznego. Także zapraszamy państwa, aby się na tę wizytę umawiać – mówi Eliza MOrdal, rzecznik Urzędu Miasta w Ustce.

Umówić się na wizytę można pod numerem telefonu 59 81 54 304.
Natomiast Punkt Informacyjny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w siedzibie Urzędu Miasta Ustka działał będzie czynny w każdą środę w godzinach 9:00 – 13:00, pokój 119.
Podczas wizyty w Urzędzie nadal obowiązują zasady: zakrywanie ust i nosa, zachowanie bezpiecznej odległości min. 1,5 m oraz dezynfekcja rąk.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *