Uczniowie szczhttp://www.zblizenia.pl/wp-admin/post-new.phpepią się w szpitalu

Uczniowie z Technikum TEB Edukacja w Słupsku zaszczepili się przeciwko Covid-19 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym. TEB Edukacja to pierwsza szkoła , która skorzystała ze specjalnej oferty szczepień skierowanej do szkół.

 

 

– Rodzice naszych uczniów otrzymali informacje o możliwości szczepień poprzez Librusa, a na zebraniach z nauczycielami dostali deklaracje chęci szczepienia oraz informacje na temat szczepień – mówi Gabriela Jonik, dyrektor szkoły TEB Edukacja. – Rodzice naszych uczniów zdecydowali się na szczepienie za pośrednictwem szkoły, aby nie musieli już sami udawać się do lekarzy z młodzieżą. Wygodniej dla wszystkich, gdy o szczepienia zadba szkoła.

Wszystkie szkoły ze Słupska i regionu słupskiego, które zamierzają zaszczepić swoich uczniów przeciwko Covid -19 proszone są o kontakt z Naczelną Pielęgniarką Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku Ewą Malicką – Kaczmarzyk pod numerem telefonu: 600 225 993.

Szczepieniom podlegają dzieci od 12 roku życia. Do szczepienia kwalifikuje lekarz.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *