Zaginęła 13-latka z Siemianic

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Słupsku poszukują 13-letniej Zofii Boryła-mieszkanki Siemianic. Małoletnia wyszła z domu 29 listopada br. i do tej pory nie powróciła i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Słupsku poszukują zaginionej Zofii Boryła, która 29 listopada br. wyszła z domu, do tej pory nie powróciła i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną oraz bliskimi.

Zaginiona 13-latka jest szczupłej budowy ciała, ma około 170 cm wzrostu, oczy niebieskie- nosi okulary, włosy długie czarne, nos prosty, uszy normalne, uzębienie pełne – na zębach aparat. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną puchową krótką kurtkę z kapturem, czarne trampki z białą podeszwą, spodnie ciemne granatowe dżinsowe.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu ww. proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Słupsku: 47 742 04 00, z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku 47 742 05 25, z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *