Na przesłuchanie z zakazem przyjechał autem

Za złamanie zakazu sądowego odpowie 31-latek, który wsiadł za kierownicę, by stawić się na wezwanie. Mężczyzna zaparkował auto w pobliżu komisariatu. Widział to dzielnicowy, który wiedział, że mieszkaniec ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna wkrótce odpowie za to przestępstwo. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Główczycach wezwali na przesłuchanie 31-latka. Mężczyzna nie uchylał się od stawiennictwa, ale przy okazji przyjazdu na komisariat popełnił przestępstwo. Okazało się, że nie zastosował się do orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów.

31-latek był znany miejscowym policjantom. Funkcjonariusze wiedzieli, że ma on orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Moment parkowania w okolicach komisariatu zauważył dzielnicowy, który w związku z tym podjął interwencję.

Ze zdarzenia została sporządzona dokumentacja służbowa skutkująca prowadzeniem czynności w związku z niestosowaniem się do orzeczonego przez sąd zakazu. 31-latek wkrótce odpowie za to przestępstwo. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *