Zaginęła Tajka mieszkająca w Słupsku

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Słupsku poszukują 44-letniej Nichadary Gill-obywatelki Tajlandii mieszkającej w Słupsku. Kobieta wyszła z domu 4 stycznia br. i do tej pory nie powróciła i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Słupsku poszukują zaginionej Naichadary Gill-obywatelki Tajlandi, która 4 stycznia br. w godz.11.00-13.00 wyszła z domu, do tej pory nie powróciła i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną oraz bliskimi.

Zaginiona 44-latka komunikuje się wyłącznie w języku tajskim. Jest krępej budowy ciała, waży ok. 50 kg, wzrost ok 153 cm, oczy koloru czarnego, twarz okrągła, uszy normaln,e nos prosty, szeroki, uzębienie pełne.

W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę pikowaną błyszcząca koloru fioletowo-zielonego długości do kolan z kapturem, obcisłe legginsy koloru czarnego, buty zimowe na płaskiej podeszwie koloru brązowego za kostkę z wywiniętym kożuszkiem na zewnątrz. Buty zapinane na zamek błyskawiczny

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu ww. proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Słupsku: 47 742 04 00, z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku 47 742 05 25, z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *