Chodził bez maseczki odpowie za posiadania narkotyków

Dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Słupsku zwrócili uwagę na mężczyznę, który będąc w galerii handlowej, nie miał zasłoniętych ust i nosa. Podczas legitymowania, 38-letniego słupszczanina okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, a w kieszeni ukrywa woreczek strunowy z amfetaminą. Mężczyzna odpowie wkrótce za posiadanie substancji odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek w godzinach popołudniowych podczas patrolowania jednej ze słupskich galerii handlowych pod kątem przestrzegania obostrzeń sanitarnych, dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Słupsku podjęli interwencję wobec mężczyzny, który nie miał zasłoniętych ust i nosa. Po sprawdzeniu 38-latka w policyjnych systemach informatycznych wyszło na jaw, że brak maseczki nie jest jedynym przewinieniem słupszczanina. Okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo w jednej z kieszeni mężczyzny funkcjonariusze ujawnili zawiniątko z białym proszkiem, a po sprawdzeniu na testerze wynik wskazał na amfetaminę.

Następne miesiące słupszczanin spędzi w areszcie. Został ukarany mandatem za brak maseczki, a wkrótce odpowie za posiadanie substancji odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *