Historycy pomogą maturzystom

Instytut Historii Akademii Pomorskiej w Słupsku serdecznie zaprasza zainteresowanych maturzystów na ostatnią powtórkę przed egzaminem dojrzałości, czyli innymi słowy- na kurs maturalny z historii.

 

Ostatnia powtórka z historii jest kursem przeznaczonym dla maturzystów, a jego celem jest powtórzenie i usystematyzowanie materiału z zakresu dziejów powszechnych i historii Polski, realizowanego w dotychczasowych etapach edukacji.

Całość kursu obejmuje 42 godziny, podczas których pracownicy naukowo-dydaktyczni Instytutu Historii Akademii Pomorskiej w Słupsku, omówią zagadnienia obejmujące pięć bloków tematycznych:

Blok I Starożytność (6 godzin),

Blok II Średniowiecze (8 godzin),

Blok III Dzieje nowożytne (8 godzin),

Blok IV Wiek XIX (8 godzin),

Blok V Wiek XX (12 godzin).

 

Prezentację głównych założeń i program kursu oraz szersze przedstawienie zagadnień, które zostaną omówione podczas kursu znajdą Państwo na stronie internetowej naszego Instytutu: https://ih.apsl.edu.pl/instytut-historii/aktualnosci/zapraszamy-na-kurs-maturalny-z-historii

 

Opłata za kurs wynosi 300 zł od osoby. Zapisy przyjmujemy do 25 lutego 2022 roku (uruchomienie kursu uzależnione będzie od ilości chętnych).

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *