Napadli, pobili i okradli nastolatka

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 17 i 21 lat, którzy w poniedziałek na jednej z ulic Słupska pobili i okradli 18-letniego słupszczanina. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcy przewrócili pokrzywdzonego, bili go i kopali, a następnie ukradli mu portfel z pieniędzmi. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

28 lutego około godziny 16, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymali zgłoszenie o rozboju. Dwaj nieznani sprawcy zaatakowali 18-letniego słupszczanina. Napastnicy przewrócili mężczyznę, kopali, bili, a następnie ukradli pokrzywdzonemu portfel z pieniędzmi. Policjanci od razu po otrzymaniu zgłoszenia pojechali na miejsce zdarzenia i dokładnie sprawdzili ten rejon, a przeprowadzone działania i uzyskane informacje doprowadziły do szybkiego ustalenia osób, które mają związek z tą sprawą.

Dzięki pracy kryminalnych we wtorek i w środę zatrzymani zostali dwaj mężczyźni w wieku 17 i 21 lat, którzy usłyszeli zarzuty rozboju. Prokurator zastosował wobec nich dozór i zakaz opuszczania kraju.

Za rozbój grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *