Ćwierć kilograma narkotyków w piwnicy

Słupscy kryminalni zatrzymali 35-letniego słupszczanina, który ukrywał w swoim mieszkaniu i piwnicy ponad 200 gramów amfetaminy i blisko 50 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Słupska mieszka mężczyzna, który ukrywa znaczną ilość narkotyków. Policjanci udali się pod wskazany adres i dokładnie sprawdzili zarówno mieszkanie, jak i piwnicę. W trakcie przeszukania znaleźli torbę z zawartością białego proszku i worek z suszem roślinnym. 35-letni słupszczanin został zatrzymany i przewieziony na komendę, a znalezione narkotyki zabezpieczono jako dowód w sprawie. Dokładne sprawdzenie i zważenie tych środków wskazało, że jest to 217 gramów amfetaminy i 47 gramów marihuany.

35-letni słupszczanin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a prokurator zastosował wobec niego dozór, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *