Poszukiwany wpadł, bo nieprawidłowo przeszedł przez jezdnię

Policjanci z Komisariatu Policji II zatrzymali 44-letniego słupszczanina, który był poszukiwany do obycia kary prawie 7 miesięcy pozbawienia wolności, za popełnione wcześniej przestępstwo. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę mundurowych, ponieważ przechodził przez ulicę w miejscu, gdzie jest to zabronione.

Wczoraj około godziny 12:00, policjant z Komisariatu Policji II w Słupsku, który pełnił służbę wspólnie ze słuchaczami słupskiej szkoły Policji, zwrócił uwagę na mężczyznę przechodzącego przez ulicę w miejscu niedozwolonym. Gdy ten mężczyzna zobaczył, że wykroczenie popełnia na oczach funkcjonariuszy, wbiegł do pobliskiego sklepu spożywczego. Nie uniknął jednak w ten sposób odpowiedzialności. Mundurowi podjęli wobec niego interwencję, a podczas legitymowania okazało się, że popełnione wykroczenie nie jest jedynym problemem 44-letniego słupszczanina. W policyjnym systemie informatycznym widniała informacja, że jest on poszukiwany do odbycia kary 195 dni pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo m.in. kierowania gróźb karalnych.

44-latek został zatrzymany i przewieziony do aresztu, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy. Został również ukarany mandatem za popełnione wykroczenie.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *