Pijany spowodował wypadek

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pracowali na miejscu wypadku drogowego, który spowodował nietrzeźwy kierowca. 26-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia 45-letnia pasażerka została zabrana na SOR.

Do zdarzenia doszło w Słupsku na skrzyżowaniu ul. Słonecznej i Szymanowskiego. Na miejsce pojechali funkcjonariusze słupskiej drogówki, którzy ustalili wstępnie, że 26-letni kierujący skodą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Pasażerka, która jechała tym pojazdem, z obrażeniami klatki piersiowej została zabrana na SOR.
Od słupszczanina funkcjonariusze wyczuli alkohol, a badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się pół promila alkoholu. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy, a na miejscu pracę rozpoczęła grupa dochodzeniowo-śledcza, która wykonała oględziny miejsca i dokumentację fotograficzną. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze będą ustalać dokładne przyczyny tego zdarzenia. Nieodpowiedzialny 26-latek odpowie wkrótce za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie wypadku drogowego.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *