Dopalacze i narkotyki u dwójki słupszan

Słupscy policjanci zatrzymali 38-letnią kobietę, która w miejscu zamieszkania ukrywała dopalacze, a także 38-letniego mężczyznę, który posiadał marihuanę i amfetaminę. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Słupscy kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową w wyniku prowadzenia czynności operacyjno – rozpoznawczych ustalili, że jeden z mieszkańców Słupska, może posiadać narkotyki. We wtorek mundurowi zauważyli tego mężczyznę na jednej z ulic miasta i podjęli wobec niego interwencję. 38-latek oświadczył, że nie posiada przy sobie żadnych środków odurzających, jednak podczas przeszukania policjanci znaleźli w jego kieszeniach woreczki z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę, gdzie policjanci wykonywali z nim dalsze czynności procesowe. Dokładne sprawdzenie i zważenie znalezionych środków wykazało, że jest to blisko 35 gramów amfetaminy i 9 gramów marihuany. 38-letni słupszczanin usłyszał zarzut posiadania narkotyków za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku przeszukali jedno z mieszkań w Gminie Potęgowo. W wyniku prowadzonych czynności funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 28 gramów substancji psychoaktywnych. Mundurowi zatrzymali 38-letnią kobietę, która usłyszała zarzut posiadania nowych substancji psychoaktywnych. Znalezione środki zostały przekazane do laboratorium, a przeprowadzone badanie wskaże ich dokładny skład. Za to przestępstwo grozi kara grzywny, ograniczenia wolności oraz pozbawienia wolności do 3 lat.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *