Tylko już dzisiaj zgłoś ambasadora i ustczanina roku

To już ostatni dzwonek na złożenie kandydatur do prestiżowych tytułów Ambasadora Miasta Ustka i Ustczanina Roku. Usteccy samorządowcy zachęcają mieszkańców do włączenia się do głosowania.

Kandydatów można zgłaszać do dzisiaj, 28 lutego 2023 r. Regulaminy przyznawania nagród oraz formularze zgłoszeń w wersji papierowej dostępne są w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta oraz w wersji elektronicznej na stronie internetowej Miasta Ustka www.ustka.pl w zakładce osobistości.

Honorowa Nagroda Ambasadora Miasta Ustka przyznawana jest osobom instytucjom lub organizacjom pozarządowym, które swoimi działaniami spopularyzowały Ustkę w kraju lub za granicą, natomiast Honorowa Nagroda Ustczanina Roku przyznawana jest osobom, które aktywnie uczestniczą w życiu miasta – są autorami wniosków, koncepcji oraz inicjatyw, które mają wpływ na rozwój miasta i aktywność jego mieszkańców.

W roku ubiegłym uhonorowane zostały dwie kobiety: Aneta Jadowska została Ambasadorem Miasta Ustka, a tytuł Ustczanki Roku otrzymała Dagmara Górecka – Basińska.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *