Zmiany w słupskiej komendzie

W słupskiej komendzie Policji odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku mł. insp. Jolanty Burakiewicz, która po ponad 30 latach służby przeszła na zasłużoną emeryturę. Jednocześnie Komendant Miejski Policji w Słupsku wręczył listy gratulacyjne swoim nowo powołanym zastępcom.

W uroczystym pożegnaniu mł. insp. Jolanty Burakiewicz – I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji Słupsku udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych powiatu słupskiego, miasta Słupska, samorządów gminnych, przedstawiciele służb mundurowych współpracujących ze słupską jednostką, kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy cywilni.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku Komendantowi Miejskiemu Policji w Słupsku podinsp. Mariuszowi Mejerowi. Następnie Pan Komendant podziękował odchodzącej na zasłużoną emeryturę, po 30 latach służby mł. insp. Jolancie Burakiewicz. Podziękowania złożyli także zaproszeni goście, przedstawiciele służb mundurowych i inni uczestniczący w uroczystości goście.

Następnie odczytane zostały rozkazy dotyczące powierzenia obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku – mł. insp. Tomaszowi Zacharzewskiemu, dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku, a na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku – podinsp. Arkadiuszowi Guzkowi, dotychczasowemu Naczelnikowi Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *