Nowa książka Ambasadorki Ustki

Aneta Jadowska wydała nową książkę z Ustką w tle! W księgarniach dostępna już jest „Tajemnica domu Uklejów”, wydana pod Patronatem Burmistrza Miasta Ustka.

Aneta Jadowska, znana pisarka, nie po raz pierwszy zabiera Czytelniczki i Czytelników do klimatycznej Ustki. W 2022 roku została wyróżniona honorowym tytułem AMBASADOR MIASTA USTKA. Jest autorką trylogii kryminalnej („Trup na plaży”, „Martwy sezon”, „Denat wieczorową porą”), której akcja toczy się właśnie w Ustce.

Mówiąc wprost… tęskniłam za Ustką. Trylogia Garstek była zakończona, tu nie miałam wątpliwości, ale czy zakończyła się moja przygoda z Ustką? Może wcale nie? (…) Tak więc przedstawiam Wam Tajemnicę domu Uklejów, pierwszy tom mojej nowej trylogii Gracji z Ustki – czytamy na oficjalnym fanpage’u autorki.

O książce

Nina traci bliską osobę, ale niespodziewanie zyskuje stary, opuszczony dom. To tu jej życie rozpocznie się na nowo. Odnajdzie w sobie nieznane dotąd uczucia i pozna siłę kobiecej przyjaźni. Budynek w (nomen omen) Zapadłem przez lata pracował na renomę nawiedzonego domu. Może to tylko stare mury, hulający wiatr i nadmiar wyobraźni. Gdy już pierwszej nocy w nowym lokum Niny zdarza się śmiertelny wypadek, do akcji wkracza przystojny strażak oraz miejscowa policja z sierżantem Straszewiczem na czele. Nowa dziewczyna w mieście, bez korzeni i bez znajomości staje się główną podejrzaną o morderstwo. 

Na ratunek przyjaciółce i jej reputacji ruszają: Agata, doświadczona autorka kryminałów, oraz Zuza – autorka pikantnych romansów. A jak wiadomo, gdzie trzy Gracje i pisarki zarazem, tam na każdego czeka potężna dawka odwagi doprawiona szczyptą szaleństwa i bezkompromisowego „womanpower”. Bohaterki, niczym trzy muszkieterki, muszą posprzątać w nowym domu i rozwikłać tajemnice jego poprzednich mieszkańców. Przy okazji porządków pojawiają się kolejne sekrety (i trupy!), a sierżant sztabowy przypłaca wyczyny swoich nowych podopiecznych atakami apopleksji. 

Lubisz dreszczyk emocji? Nie można było trafić lepiej! Dom Uklejów otworzy przed Tobą drzwi do swoich tajemnic, a powiew wiatru znad pobliskiego Bałtyku może podszepnie Ci rozwiązanie miejscowych zagadek.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *