Pumptrack przed obserwatorium astronomicznym

Po podwójnym sprawdzeniu wszystkich kart, mamy wreszcie wyniki słupskiego budżetu partycypacyjnego. Mówił na konferencji prasowej prezydent słupska Robert Biedroń.
– Na wszystkie głosy wpłynęło 9164 karty w tym 5790 kart papierowych i 3355 głosów przesłanych internetem, 7655 to głosy złożone prawidłowo, a 1509 to karty nieważne. Po zliczeniu wszystkich głosów zebrał się zespół do spraw Słupskiego Budżetu Partycypacyjnego i formalnie zatwierdził wybór mieszkańców oraz zgodnie z zasadami rozdysponował środki, które zostały nierozdysponowane po głosowaniu – zaznaczył prezydent

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Projekty, które wygrały i będą realizowane w 2016 roku 3 z nich, które uzyskały największą ilość głosów to projekt nr –

1. miejsce, 1135 głosów to projekt dotyczący rewitalizacji terenu wokół stawku łabędziego i stworzenie strefy rekreacyjno – wypoczynkowej w tym miejscu na kwotę 300 tys zł.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fot.Bartosz Arszyński

2. Pumptrack – Słupsk miastem dla rowerów, na ten projekt oddano 1094 głosy, a na wartość tej inwestycji przeznaczono blisko 200 tys zł.

pumptrack

Fot. FB

3. Obserwatorium astronomiczne za realizacją tego projektu opowiedziało się 758 głosów na kwotę 260 tys zł.
Na wszystkie zadania zaakceptowane przez mieszkańców przeznacza się 2 ml zł.

obserwatorium
Resztę wszystkich przeznaczonych do realizacji projektów można śledzić na stronie internetowej Słupskiego Budżetu Partycypacyjnego na FB.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *