Wyraź swoją opinię 19 w Onetbusie

Popularny portal internetowy postanowił przeprowadzić badania socjologiczne na Polakach. Będą zbierane opinie o tym, jak żyje im się w Polsce, co powinno się w niej zmienić i czym w pierwszej kolejności powinni zająć się politycy nowej kadencji. Wszystkie wypowiedzi gości Onetobusu zostaną nagrane i opublikowane w serwisie wyborczym Onet.pl, największego medium internetowego w Polsce. Jednocześnie nagrania z najbardziej popularnymi postulatami i opiniami Polaków z poszczególnych miast, dziennikarze portalu będą prezentować politykom podczas debat i rozmów przedwyborczych. W busie poczęstują dobrą kawą.

onetbus-006-1024x713

Uważamy, że wybory są nie dla polityków, ale dla wyborców. Właśnie dlatego w Onetobusie to obywatele przedstawiają swoje programy i hasła. Warto odwiedzić nas i wyrazić swoje zdanie dokładniej i pełniej, niż tylko poprzez głos oddany 25 października, tym bardziej, że istnieje bardzo realna szansa, że usłyszy i zobaczy nas cała Polska, w tym politycy. Każdy z nas ma wpływ na to, co będzie się działo w naszym kraju po wyborach – podkreśla Marzena Suchan z onet.pl.

onetbus-1024x602

Każdy, kto tylko zechce, będzie mógł otwarcie wyrazić opinię o tym, jak żyje mu się w Polsce, co powinno się w niej zmienić i czym w pierwszej kolejności powinni zająć się politycy nowej kadencji. Wystarczy zajrzeć do Onetobusu, autobusu wyborczego portalu Onet.pl, który w Słupsku pojawi się już 19 października w godz. 16.00-17.30. Onetobus zatrzyma się także w Koszalinie 20 października w godz. 8.00-9.30 oraz w Kołobrzegu 20 października w godz.11.00-12.30. Na odwiedzających Onetobus będą czekać dziennikarze Onet.pl oraz dobra kawa.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *