Cała Polska w kolorze!

Holi Festiwal Poland w tym roku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców całej Polski i opanuje prawie 50 różnych miejsc! W czerwcu spotkamy się niemal 20 razy, a to nie koniec!Holi Festiwal Poland to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia „malowanie” się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy.

Holi Festival Poland (6)

Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.- Za każdym razem jestem absolutnie zaskoczony przebiegiem tego wydarzenia. To niesamowite obserwować jak zwyczajne ulice i opanowani ludzie nagle dają się ponieść kolorowemu szaleństwu.

Holi Festival Poland (3)

Sądzę, że każdemu potrzebna jest od czasu do czasu chwila prawdziwego karnawału, jakim jest właśnie Holi Festival. I to w Polsce! Bardzo cieszy fakt, że w 2016 roku w naszym święcie kolorów wzięło udział 50 tys. osób – mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.

Holi Festival Poland (7)

Fot. R Kordiuk

Co właściwie czeka na uczestników i zainteresowanych Holi Festiwal Poland? Holi Festiwal Poland to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia –co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach. W tym roku Holi Festiwal Poland zagości w niemal 50 miastach i miejscowościach w całej Polsce. Skala wydarzenia to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić które miejsce okaże się Najbardziej kolorowym miejscem w Polsce . Już niebawem zostanie ogłoszony konkurs o ten tytuł, a uczestników i mieszkańców zwycięskiej lokalizacji czekają niespodzianki, dlatego – warto tam być w słupskim Parku Kultury i Wypoczynku; 25 czerwca, godz. 16-21

Info.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *