Usteckie Mikołajki

Bogatą oprawę miały w miniony weekend, Usteckie Mikołajki. Burmistrz Miasta, Jacek Graczyk zaprosił mieszkańców do wspólnej zabawy. Deszczowa pogoda nie pokrzyżowała planów i  uczestników nie zabrakło. W tym roku wyjątkowo odbyły się na terenie ulicy Marynarki Polskiej, przy Herbaciarni. Na wszystkich uczestników czekała moc atrakcji.

Od godziny 12:00 do 18:00 oglądać można było pokazy rzeźbienia w lodzie. O 16:00 na scenie pojawiła się Drużyna Świętego Mikołaja, która porwała wszystkich do świątecznej zabawy z Elfami Świętego Mikołaja. Były: konkursy, animacje, warsztaty piernikowe polegające na zdobieniu pierników, warsztaty rzeźby lodowej, a także pisania listów do Św. Mikołaja. To tylko niektóre atrakcje, usteckiej ulicznej biesiady. Wszystkim przybyłym dzieciom serwowano pyszne hot-dogi i gorącą czekoladę, którą ufundowało kierownictwo Grand Hotelu Lubicz.

 

« z 2 »

Fot.Bartosz Arszyński

Burmistrz miasta, odpalił kolorowe lampki na ulicy Marynarki Polskiej, a następnie śnieżynki wręczały zimne ognie, które zaiskrzyły się żółtawym płomieniem na ulicy. Wielką atrakcję tej imprezy był jarmark świąteczny, gdzie wśród gadżetów i ozdób choinkowych przechadzał się Mikołaj z workiem słodyczy.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *