Robert Biedroń nie będzie ubiegał się o reelekcję

To już przesądzone, obecny prezydent Słupska Robert Biedroń, nie wystartuje w w Wyborach Samorządowych na prezydenta miasta. O swojej decyzji poinformował dzisiaj dziennikarzy na konferencji prasowej, zaś jutro w Warszawie, przy Placu Konstytucji ogłosi nazwę nowego ugrupowania, które utworzy by realizować dalej swój projekt polityczny. Mer miasta nie żegna się całkowicie ze Słupskiem, bowiem ubiegać się będzie o mandat radnego.

Robert Biedroń wskazał, że swoje poparcie w Słupsku przekazuje Krystynie Danileckiej-Wojewódzkiej, obecnej wiceprezydent Słupska.

Chcę Polski, w której nikt nie będzie pozostawiony w tyle. Dlatego zdecydowałem się na projekt ogólnopolski, co oznacza, że nie będę kandydował w najbliższych wyborach na prezydenta Słupska. Podjąłem też decyzję, że poprę osobę, która jest jednym z moich najbliższych współpracowników – Krystynę Danilecką-Wojewódzką. Oddaję swoje poparcie i los naszego miasta w najlepsze ręce – stwierdził obecny prezydent Słupska.

Fot. Robert Biedroń /FB

Biedroń nie żegna się jednak do końca ze Słupskiem. Wystartuje w wyborach do rady miasta z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej i Roberta Biedronia. Ma jedynkę w okręgu obejmującym Osiedle Niepodległość

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *