Narkotyki schował w pudełku

27-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki zatrzymali słupscy policjanci. Słupszczanin został przesłuchany, przyznał się do posiadania narkotyków i usłyszał zarzuty. Grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. KMP Słupsk

W niedzielę w godzinach wieczornych policjanci z Komisariatu II Policji w Słupsku na jednej z ulic naszego miasta zauważyli niewłaściwie zaparkowany pojazd. Okazało się, że w samochodzie siedział mężczyzna, który na widok funkcjonariuszy zaczął zachowywać się nerwowo.

W trakcie legitymowania okazało się, co było przyczyną zachowania mężczyzny. Mundurowi wyczuli od niego marihuanę, a w trakcie kontroli znaleźli przy nim woreczki z białym proszkiem i z zawartością suszu roślinnego. Policjanci sprawdzili samochód, w którym też znaleźli susz roślinny ukryty w pudełku po papierosach. 27-latek ze Słupska został zatrzymany. Badania testerami wykazały, że mężczyzna posiadał amfetaminę i marihuanę. Śledczy zabezpieczyli kilkanaście gramów narkotyków, które będą teraz dowodem w sprawie.

Policjanci przesłuchali mężczyznę. 27-latek przyznał się do posiadania narkotyków i usłyszał już zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

źródło KMP Słupsk

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *