Ukradł kartę, szuka go policja

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży portfela, dokumentów i kart bankowych oraz kradzieży z włamaniem w związku z użyciem tych kart i kradzieżą z konta bankowego pieniędzy w kwocie 3600 zł.

fot. www.policja.pl

Referat Dochodzeniowo-Śledczy Komisariatu Policji I w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z dnia 13 listopada 2019r. z sali na terenie WSS w Słupsku przy ul. Hubalczyków  portfela z zawartością dokumentów oraz kart bankomatowych i kradzieży z włamaniem w związku z użyciem skradzionych kart, następnie pokonaniem zabezpieczenia PIN  i włamaniem na konto bankowe i kradzieżą pieniędzy z bankomatów na łączną kwotę 3.600 zł.

Jak ustalono, sprawcą był mężczyzna przedstawiony poniżej na załączonych zdjęciachwiek ok. 45-50 lat, wzrostu ok. 175cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond zaczesane na bok, na twarzy posiadał okulary w ciemnych oprawkach, kurtka koloru granatowego z czerwoną podpinką, spodnie koloru niebieskiego typu dżins, koszula koloru niebieskiego typu dżins, buty koloru brązowego. Ponadto ustalono, iż sprawca poruszał się pojazdem marki mercedes sprinter lub Vito koloru białego (brak nr rej.) charakterystycznie oklejone szyby w kolorze białym.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji II w Słupsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 59 848 06 45 lub 112 bądź  zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *