Śmierć na obwodnicy Słupska

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Słupska. W zdarzeniu czołowym brały udział pojazdy marki Opel Corsa i VW Tiguan, ich kierowcy ponieśli śmierć na miejscu. Policjanci apelują o ostrożność.

fot. www.policja.pl

Wczoraj ok godz. 23.00 do Komendy Miejskiej Policji w Słupsku dotarło zgłoszenie o wypadku drogowym na obwodnicy Słupska (węzeł Łosino-Głobino). Dyżurny natychmiast skierował na miejsce policjantów. Funkcjonariusze od razu po przybyciu zabezpieczyli miejsce wypadku i wstępnie ustalili, że doszło do zdarzenia czołowego z udziałem kierujących pojazdami marki Opel Corsa i marki VW Tiguan. Ciała kierujących i ich samochody spłonęły na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, z udziałem technika kryminalistyki, sporządzili oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia. Mundurowi wykonali także szkic sytuacyjny i zdjęcia oraz przesłuchali świadków. Teraz śledczy szczegółowo ustalają pozostałe okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci apelują do kierowców, aby zachować ostrożność i rozwagę. Zwłaszcza zimową porą, gdy jezdnia często bywa mokra, mogą wystąpić lokalne przymrozki. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość pojazdu, tak, aby zawsze móc w porę zareagować.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *