Arszt za narkotyki

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego słupskiej komendy zatrzymali 35-latka, który w szufladzie ukrywał narkotyki. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 400 tabletek extasy i ponad 4 gramy marihuany. Słupszczanin usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. 

Fot. Policja Słupsk

Kryminalni ze Słupska zatrzymali mężczyznę, który w swoim mieszkaniu ukrywał znaczną ilość narkotyków. Wcześniej realizowana praca operacyjna policjantów doprowadziła do ustalenia miejsca przechowywania środków psychoaktywnych i substancji odurzających. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli 386 tabletek extasy i ponad 4 gramy marihuany. 35-latek przechowywał narkotyki na dnie głębokiej szuflady. Policjanci znaleźli też wagę elektroniczną, telefon i pieniądze w ilości ok. 1 tys. zł. Teraz sprawdzają czy mężczyzna sprzedawał narkotyki.

Słupszczanin został zatrzymany i przewieziony do komendy. Śledczy przedstawili 35-latkowi zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd Rejonowy w Słupsku zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 2 miesięcy. Mężczyzna wkrótce odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. o przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *