ZSI w Słupsku  z tytułem „Szkoły na Medal”

Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku otrzymał zaszczytny i prestiżowy tytuł „Szkoły na Medal”.  Wyróżnienie słupskiej placówce przyznała warszawska  firma edukacyjna „Mogalo”  – organizator popularnych w kraju interaktywnych konkursów przedmiotowych.
Słupska szkoła otrzymała tytuł „Szkoły na Medal” w związku z zaangażowaniem tamtejszych  nauczycielek matematyki – Agnieszki Kałuży-Horbaczewskiej oraz Moniki Skwarek w rozwijanie talentów i zainteresowań uczniów biorących udział w ogólnopolskich interaktywnych konkursach przedmiotowych organizowanych przez warszawską firmę edukacyjną „Mogalo”. Kolejnym czynnikiem decydującym o przyznaniu wyróżnienia ZSI – był fakt uzyskania przez młodzież tej szkoły  dobrych wyników w IX edycji ogólnopolskiego konkursu „Maks Matematyczny”. W nagrodę słupska placówka otrzymała m.in. medale i dyplomy.

Warszawska firma edukacyjna „Mogalo” jest organizatorem popularnych w polskiej przestrzeni edukacyjnej interaktywnych konkursów przedmiotowych takich jak Maks Matematyczny, Verstehen, Understand i Rozumiem.

 – To bardzo duży sukces świadczący o wysokim poziomie oraz jakości kształcenia w naszej szkole. To też ogromny powód do dumy, że nasza placówka (i jej sukcesy) została dostrzeżona na mapie edukacyjnej naszego kraju. Słowa uznania należą się naszym nauczycielkom matematyki – pani Agnieszce oraz pani Monice za wybitne, konsekwentne, profesjonalne prowadzenie oraz bardzo dobre przygotowywanie naszych uczniów do konkursów ogólnopolskich. Również słowa uznania należą się naszej młodzieży za ich osiągnięcia edukacyjne w ogólnopolskich konkursach. Tytuł przyznawany jest polskim szkołom, które reprezentują właściwy poziom edukacyjny oraz zapewniają właściwy poziom kształcenia, w szczególności matematycznego, a także rozwijają zainteresowania i zdolności swoich uczniów. Bardzo się cieszymy – mówi Daniel Stawski z Zespołu Szkół Informatycznych w Słupsku.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *