Odchudzanie ZIM

Prezydent Robert Biedroń poinformował, że dyrektorzy ZIM zostali zdegradowani do stanowisk kierowniczych. Zarządzający słupskim cmentarzem jest były dyrektor ZIM Jarosław Borecki, a dotychczasowy dyrektor cmentarza Zbigniew Ingielewicz pracuje teraz jako kierownik i nadal zajmuje się cmentarzem. Zastępca dyrektora ZIM Marcin Grzybiński jest również kierownikiem i utracił stanowisko dyrektorskie, zajmuje się nadal transportem i komunikacją Sam dyrektor Borecki ma najprawdopodobniej pożegnać się ze stanowiskiem i pracować będzie do chwili wyłonienia w konkursie nowego dyrektora ZIM.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prezydent zapewnił, że ZIM będzie miało teraz jednego dyrektora, którego wyłoni rozpisany na to stanowisko konkurs. Pozwoli to na to, że firma będzie racjonalniej zarządzana i nie będzie rozmycia odpowiedzialności na 3 dyrektorów.

Firma ma być zarządzana lepiej i bardziej transparentnie – do tej pory było aż 3 dyrektorów i 10 kierowników. To nieracjonalne, nie możemy na to pozwolić –  powiedział prezydent. Wszyscy doszliśmy do wniosku, że potrzebny jest jeden dyrektor ZIM. Zmiany w szefostwie firmy to pierwszy etap reorganizacji ZIM –  podkreśla.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *