Marsz przeciw emigrantom

W sobotę o 14 w Słupsku zorganizowany zostanie marsz przeciw emigrantom. Wiadomo już dziś,że Parlament Europejski przegłosował już sprawę dotyczącą emigrantów w Europie. Polska przyjmie 9 tys emigrantów. Premier Ewa Kopacz zastrzegła,że Polska przyjmie jedynie uchodźców, a nie emigrantów ekonomicznych szukających lepszych warunków bytowych. Prezydent miasta zapowiedział otwarcie się na emigrantów i zapowiedział pomoc miasta.

przeciw emigrantom (2)

Fot. Przemysław Świderski

Nie wszystkim się to podoba organizatorzy marszu chcą zaprotestować w obronie swoich miejsc pracy, przeciw polityce migracyjnej Unii Europejskiej Uczestnicy przejdą ulicami Grodzką, Sienkiewicza, Anny Łajming na plac Zwycięstwa. Tu marsz zakończy się przemowami pod ratuszem miejskim.

slupsk przeciw emigrantom

Nie zgadzamy się na to, żeby polscy politycy podejmowali tak ważne dla Polski decyzje bez skonsultowania tego z obywatelami, którzy w większości są przeciwni o czym świadczy frekwencja na innych tego typu marszach organizowanych w całej Polsce. W nielegalnej imigracji z Afryki i Azji do Europy widzimy poważne zagrożenie dla europejskiej kultury i cywilizacji. Nikt nie jest w stanie sprawdzić skąd ci ludzie pochodzą i kim w rzeczywistości są gdyż większość dociera bez żadnych dokumentów, albo swoje dokumenty wyrzuca przed granicami. Zwiększa się także zagrożenie terrorystyczne, bo do Europy mogą przedostać się wraz z emigrantami terroryści z ISIS – podają organizatorzy marszu

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *