Dzień otwarty w pracowni ceramicznej

Twórczo i rozrywkowo zapowiada się Dzień Otwarty w Pracowni Ceramicznej, który odbędzie się w piątek 7 października 2016. Będzie można zobaczyć na żywo, niezwykle szeroką ofertę zajęć, które przygotowała Pracownia, a dodatkowo celebrować Dzień Chłopaka na Woja Polaka. Już o  14:00 na ulicę Wojska Polskiego, wyjdą pracownicy i sympatycy Pracowni Ceramicznej Słupskiego Ośrodka Kultury, aby w atmosferze twórczej radości, przez trzy najbliższe godziny, prezentować ofertę warsztatów. Obok – oczywistej przy tej okazji – ceramiki, zobaczymy powstawanie szklanych witraży, wytworów szycia artystycznego, filcowania w wełnie, a także wyrobów piekarniczych.

dzien-chlopaka-3

Chętni, będą mogli spróbować swoich sił w wybranych dziedzinach, a także zapisać siebie i swoich bliskich na warsztaty w Pracowni Ceramicznej. Przygotowano również szereg atrakcji związanych ze świętowaniem Dnia Chłopaka na Woja Polaka. To właśnie przede wszystkim chłopcy będą mogli wykazać się zręcznością, hartem ducha, czy dowcipem w przygotowanych dla nich grach i zabawach.

dzien-chlopaka-2

Fot. SOK Słupsk

W licznych konkursach adresowanych do wszystkich uczestników imprezy, będzie można wygrać bezpłatne wejściówki na wybrane zajęcia w Pracowni Ceramicznej. Zapraszamy!

Info. Maciej Sworowski

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *