Lodołamacze 2016 – srebrny medal dla Progresji ze Słupska

Serdecznie gratulujemy pracownikom Fundacji Progresja ze Słupska kolejnego sukcesu! Fundacja, otrzymała na ręce jej szefa, Anny Rozental srebrny medal w konkursie “Lodołamacze 2016” w kategorii instytucji. To  jedenasta edycja konkursu “Lodołamacze”, który organizowany jest corocznie od 2006 roku przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych i Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Konkurs promuje pracodawców wrażliwych społecznie, którzy tworząc dobre warunki pracy i zatrudniając osoby z niepełnosprawnościami tworzą standardy etyki w biznesie i kreują pozytywny wizerunek osób z niepełnosprawnościami jako pracowników.

mg_9147-696x464

Podczas uroczystości w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku słupska Fundacja już po raz drugi została wyróżniona certyfikatem za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób z niepełnosprawnościami w różnych dziedzinach życia. Progresja od pięciu lat wspiera, doradza i szkoli osoby z niepełnosprawnościami w naszym regionie.

mg_9202-696x474

Fot. Fundacja Progresja

Dzięki wsparciu tej organizacji ponad 13 000 osób mogło otrzymać informacje o przysługujących im ulgach i dofinansowaniach, bezpłatne porady radcy prawnego oraz wsparcie psychologa. Równolegle Fundacja prowadzi szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe osób z niepełnosprawnościami i promuje ich zatrudnienie na otwartym rynku pracy.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *