IGMAR AD Sp. z oo – Autoryzowany Dealer Hyundai Słupsk wspiera sportowców

Angażowanie do współpracy znanych osób ze świata sportu, to jeden ze sprawdzonych sposobów na promocję motoryzacyjnej marki, czego najświeższym przykładem jest przekazanie auta Maćkowi Rutkowskiemu.

IMG_6998 NOWE

Młodzieżowy Mistrz Świata w Windsurfingu ze Słupska Maciej Rutkowski otrzymał Hyundaia Tuscon od Spółki IGMAR AD Słupsk – autoryzowanego dealera tej marki. Maciek jest ambasadorem salonu Hyundai i teraz będzie użytkować nowego Tuscona. Auto oklejone zostało jego autorską, oryginalną wizytówką, która z pewnością wzbudzi zainteresowanie na ulicach.

IMG_6995 NOWE

IMG_7027 NOWESamochód Maćka wyposażony jest w nowy silnik 1.6 T-GDI z dwusprzęgłową przekładnią 7-biegową (DCT) co w efekcie przekłada się na szybkie zmiany, doskonałą dynamikę i niskie zużycie paliwa oraz komfort jazdy, jakiego nie doświadcza się w zwykłym samochodzie.

IMG_7036 NOWE

Fot. Zbigniew Bielecki

IMG_7016 NOWEMarka Hyundai jest dla mnie synonimem pasji, zmian i innowacyjności. – mówi Maciek Rutkowski. – Nowe modele Hyundai nie pozostawiają nikogo obojętnym, działają na emocje i gwarantują dużą dawkę adrenaliny. Hyundai to samochody tworzone z pasją dla ludzi z pasją!

 Info.Tomasz Włodkowski

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *