Policja szuka złodzieja, został nagrany

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na monitoringu. Osoba ta ( młody mężczyzna w siwej bluzie) podejrzana jest o kradzieże paliwa na terenie powiatu słupskiego. Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy przekazywać osobiście bądź telefonicznie do Komisariatu II Policji w Słupsku pod nr tel. 59-848-0100 oraz 112. Zapewniamy dyskrecje i anonimowość otrzymanych informacji.

 

Policjanci z Komisariatu II w Słupsku zajmowali się sprawą kradzieży paliwa na stacjach benzynowych. Do funkcjonariuszy zgłosili się właściciele dwóch stacji, informując o kradzieżach łącznie ponad 130 litrów na kwotę 1 tyś zł. Śledczy zajmując się sprawą zabezpieczyli zapisy monitoringu, na których widnieje wizerunek sprawcy oraz pojazd jakim się poruszał. Widać na nim twarz młodego mężczyzny, który ubrany był w siwą bluzę z kapturem. Jak ustalili kryminalni sprawca ten najprawdopodobniej ze swoim wspólnikiem poruszając się samochodem Audi a 4 kombi koloru zielonego, w ciągu jednego dnia co najmniej dwukrotnie ukradł paliwo z dwóch stacji benzynowych. Do pierwszej kradzieży doszło w pod słupskim Głobinie, a kilkadziesiąt minut później sprawcy pojawili się w oddalonej kilkadziesiąt kilometrów Damnicy. Załączony do sprawy zapis monitoringu ukazuje sposób działania sprawców. Widać na nim, że auto było przygotowane do kradzieży, w bagażniku tego pojazdu znajdowały się kanistry, do których sprawca tankował skradzioną benzynę, a następnie nie płacąc w pośpiechu uciekał ze stacji.

 

Policjanci poszukują osób, które mogły widzieć moment kradzieży bądź posiadają informacje na temat zaistniałych kradzieży lub też znają tożsamość sprawcy nagranego na filmie z monitoringu. Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy przekazywać osobiście bądź telefonicznie z Komisariatem II w Słupsku ul 3- go maja 1 pod tel. 59-848-0100 oraz i 112. Zapewniamy dyskrecje i anonimowość otrzymanych informacji.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *