Polcja szuka świadków do wypadku rowerzystów

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku proszą o kontakt osoby, które były świadkiem zdarzenia drogowego z udziałem dwóch rowerzystów, do którego doszło 26 lipca br. ok. godz. 11.25 na ścieżce rowerowej w Słupsku przy ul. Arciszewskiego. Kluczowym świadkiem w sprawie jest pani, która spacerowała wówczas z dużym psem o czarnej maści.

Słupscy policjanci proszą o kontakt osoby, które 26 lipca br. ok. godz.11.25 widziały zdarzenie drogowe z udziałem dwóch rowerzystów. Do wypadku doszło na ścieżce rowerowej znajdującej się przy ul. Arciszewskiego w Słupsku. W prowadzonym postępowaniu kluczowym świadkiem jest kobieta, która wówczas spacerowała w pobliżu z dużym nieokreślonej rasy psem o czarnej maści. Na szczęście okazało się, że w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Świadków, wszystkie osoby, które znają personalia kobiety, która w chwili zdarzenia spacerowała w pobliżu z psem, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu I przy ul. Reymonta w Słupsku, telefon: 598480645, 598480647 lub 112.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *