Kolizje i wypadek w święta na naszych drogach

Wypadek drogowy, 23 kolizje, 97 przekroczeń prędkości w tym 5 o ponad 50 km/h więcej w obszarze zabudowanym, 3 nietrzeźwych kierujących, 2 z zakazem prowadzenia pojazdów, blisko 200 interwencji wobec tych, którzy lekceważyli obowiązek zasłaniania ust i nosa-tak przedstawiają się wyniki pracy słupskich policjantów, którzy wspólnie z funkcjonariuszami żandarmerii wojskowej dbali o bezpieczeństwo mieszkańców w okresie świątecznym.

Jak co roku o bezpieczeństwo mieszkańców w czasie świąt dbali słupscy policjanci, którzy wspólnie z funkcjonariuszami żandarmerii wojskowej skupili swoją uwagę na szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Mundurowi m.in. kontrolowali sytuację na drogach i sprawdzali, jak mieszkańcy stosują się do obowiązujących przepisów i zaleceń sanitarnych.

1 wypadek drogowy, 23 kolizje, 97 przekroczeń prędkości w tym 5 o ponad 50 km/h więcej w obszarze zabudowanym, 3 nietrzeźwych kierujących, 2 z zakazem prowadzenia pojazdów, blisko 200 interwencji wobec tych, którzy lekceważyli obowiązek zasłaniania ust i nosa. – tak przedstawiają się wyniki pracy słupskich policjantów.

Na osoby, które przekroczyły prędkość, w większości przypadków policjanci nałożyli mandaty karne. W 5 przypadkach, w tych gdzie w obszarze zabudowanym kierowcy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h zatrzymali też prawo jazdy, a z powodu niezakrywania ust i nosa nałożyli 152 mandaty karne, pouczyli 37 osób i sporządzili 8 wniosków o ukaranie do sądu.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *