Rozpoznajesz go dzwoń na policję, poszukiwany sprawca rozboju

Policjanci poszukują sprawcy rozboju, do którego doszło w miniony piątek po godz. 19.00 przy ul. Towarowej w Słupsku. Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy przewrócił 15-latkę i ukradł jej telefon komórkowy oraz kartę bankomatową. Wiele wskazuje na to, że sprawcą jest obywatel Ukrainy. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z policją.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło w miniony piątek ok. godz. 19.00 przy ul. Towarowej w Słupsku. Z ich ustaleń wynika, że nn. sprawca, prawdopodobnie obywatel Ukrainy użył przemocy wobec 15-latki, po czym zabrał jej telefon komórkowy i kartę bankomatową.

 

Rysopis: mężczyzna w wieku ok. 25-30 lat, szczupłej budowy ciała, włosy w kolorze ciemny blond. W chwili zdarzenia ubrany był w bluzę i spodnie dresowe z pomarańczowymi wstawkami, koszulkę t-shirt koloru niebieskiego i jasne adidasy.

 

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Słupsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku 47 742-05-45, Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku: 47 742 05 08 bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Ze swojej strony policjanci zapewniają anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie sprawdzona.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *