Okradł dziecko na basenie

Zarzuty kradzieży usłyszał 29-latek, który wczoraj z szatni obiektu rekreacyjnego zabrał kurtkę i telefon. Policjanci przejrzeli monitoring, na którym zobaczyli mężczyznę ubranego w skradzioną kurtkę i ustalili drogę jego powrotu do domu. Tam zatrzymali 29-latka i przewieźli go do komendy. Skradzione rzeczy zostały odzyskane.

Słupscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży, do której miało dojść na terenie obiektu rekreacyjnego. Funkcjonariusze ustalili, że z szafki znajdującej się w szatni ktoś zabrał telefon i kurtkę należące do 13-letniego chłopca. Niezwłocznie podjęli działania zmierzające do ustalenia, zatrzymania sprawcy i odzyskania skradzionych rzeczy.

Policjanci na miejscu przejrzeli monitoring, na którym zauważyli mężczyznę w kurtce opisywanej przez zgłaszającą matkę. Ustalili też, że po opuszczeniu obiektu mężczyzna odjechał taksówką. Kolejne policjanci ustalili miejsce zakończenia kursu i trafnie wytypowali dokładne miejsca pobytu sprawcy.  Pojechali do mieszkania, w którym przebywał i zatrzymali go.

Policjanci odzyskali skradzione przedmioty i przewieźli podejrzewanego do komendy. Mężczyzna dzisiaj usłyszał zarzuty. Wkrótce odpowie za przestępstwo. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *