Przewozili amfetaminę i wpadli

Zarzuty posiadania narkotyków usłyszeli dwaj mieszkańcy powiatu bytowskiego, którzy w niedzielę zostali zatrzymani przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Mężczyźni przewozili w samochodzie blisko 300 gramów amfetaminy, a część z nich jeden zatrzymany ukrył w majtkach. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę słupscy kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym jechali dwaj mężczyźni w wieku 30 i 41 lat. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie tych mężczyzn, dlatego dokładnie sprawdzili pojazd. W trakcie przeszukania mundurowi ujawnili, w bieliźnie kierującego pojazdem, woreczki strunowe z zawartością marihuany i amfetaminy, a pod fotelem drugiego mężczyzny reklamówkę z zawartością białego proszku. Po dokładnym zbadaniu i zważeniu jej zawartości okazało się, że jest to blisko 300 gramów amfetaminy, którą funkcjonariusze zabezpieczyli jako dowód w sprawie.

W wyniku pracy operacyjnej policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku dwaj mieszkańcy powiatu bytowskiego zostali zatrzymani. 30-latkowi funkcjonariusze przedstawili zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a 41-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co kodeks karny przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *