Kierowcy pilnie poszukiwani

Miejski Zakład Komunikacji w Słupsku szuka kierowców. Z myślą o przyszłych kandydatach organizuje specjalne targi pracy. Aby starać się o pracę nie potrzebne jest prawo jazdy kategorii D.

Fot. ZIM Słupsk/http://m.zimslupsk.com/

Targi pracy organizowane przez Miejski Zakład Komunikacji zaplanowane są na 25 czerwca. Wówczas w siedzibie firmy o godzinie 10 rozpocznie się spotkanie z potencjalnymi kandydatami. Specjaliści z MZK zapoznają wszystkich zainteresowanych pracą na stanowisku kierowcy autobusu, mechanika lub dyspozytora ze sposobem funkcjonowania firmy.

Aby zostać kierowcą autobusu trzeba mieć skończone 21 lat i posiadać kategorię prawa jazdy D. Jednak o prace u miejskiego przewoźnika mogą się strać także osoby, które posiadają jedynie prawo jazdy kategorii B i C. Firma zapewnia im zdobycie odpowiednich kwalifikacji i przeszkolenie.

Miejski Zakład Komunikacji jest w stanie natychmiast przyjąć kilkunastu kierowców. Jednak zapotrzebowanie jest jeszcze większe. Firma oprócz kierowców szuka także mechaników, elektromechaników i dyspozytorów ruchu. Kandydatom gwarantuje stabilną pracę i dobre warunki.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *