Wypadek na S6 w Reblinku

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pracowali na miejscu wypadku drogowego w miejscowości Reblinko. Na miejsce od razu pojechali funkcjonariusze słupskiej drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, rozpoczęli kierowanie ruchem i wykonują czynności procesowe, na podstawie których będą ustalać dokładne okoliczności tego wypadku.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej numer 6 w miejscowości Reblinko. Na miejsce od razu pojechali funkcjonariusze słupskiej drogówki, którzy ustalili wstępnie, że jadący w stronę Koszalina 42-letni kierujący citroenem, z nieznanych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ciężarowego dafa, który następnie przewrócił się na bok. Obaj kierowcy uczestniczący w tym wypadku zostali zabrani na SOR, gdzie znajdują się pod opieką lekarzy.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonują czynności z udziałem technika kryminalistyki, zabezpieczają ślady i sporządzają dokumentację fotograficzną, na podstawie których będą ustalać dokładne okoliczności tego wypadku. Z uwagi na występujące utrudnienia mundurowi kierują ruchem, aby jak najszybciej udrożnić tworzące się w tym miejscu zatory.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach. Jesienna aura i długo panujący zmrok wymagają od kierowców dużo koncentracji i skupienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *