Śmiertelny Batman i Superman

Pod taką nazwą kryją się tabletki śmierci. Doprowadziły do zgonu 2 osoby z Drawska Pomorskiego i dlatego przestrzegamy przed zażywaniem tego środka. Wakacje to szczególny czas, gdy młodzi ludzie szukają mocnych przygód. Zażywają różne zabronione substancje psychotropowe, które dają kopa i wizję. Dlatego przestrzegamy przed braniem tego świństwa.

tabletki

Wyglądają jak coś co biorą superbohaterowie. Mają wytłaczane loga Batmana i Supermena, są koloru pomarańczowego, albo brunatno – zielonego jak na zdjęciach.
Polica jest na tropie dealerów tych substancji, nie chce zdradzać szczegółów, ale zatrzymano podejrzanego powiązanego ze śmiercią 2 osób z Drawska Pomorskiego.
Tabletki mogę być praktycznie wszędzie. Szerzy się nowa moda na dopalacze, dlatego dealerzy są bezwzględni oferują śmierć.
Młodzi ludzie padają ofiarą tych spekulacji i głupoty.

Pigułki, o których mowa, są podobne do tych znalezionych w Holandii z wysoką zawartością substancji PMMA. Działają z opóźnieniem, dlatego z początku mogą wydawać się nieskuteczne. Wiele osób w takiej sytuacji sięga po więcej niż jedną pigułkę, co w wielu przypadkach, okazuje się śmiertelne. Objawy to gorączka i paraliż ośrodkowego układu nerwowego i halucynacje w efekcie zażycie tego specyfiku skutkuje śmiercią.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *