Bieg po ringu

Budowa wewnętrznej obwodnicy miasta Słupska dobiega końca. To dobry powód, aby zapoznać się z trasą w nietypowy, zdrowy i aktywny sposób! Na oficjalne otwarcie „ringu” Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy z Urzędem Miejskim i firmą DomTel zaplanował bieg. Bieg nie byle jaki, bo pierwszy taki w historii! Długość trasy – nieprzypadkowo – sięga pięciu kilometrów. Organizatorom zależy, aby pobiec mogli także Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą dyscypliną. To przedsięwzięcie dla wszystkich!

bieg-niepodleglosci-696x402

Bieg odbędzie się 11 grudnia, o godzinie 18.30. Startujemy i kończymy w tym samym miejscu – na rondzie przy skrzyżowaniu ulic Banacha i Braille’a. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Orła Białego w Słupsku.

bieg-696x301

Fot. UM

Każdy, kto chce wziąć udział w biegu musi wcześniej zarejestrować się na http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/index.php?LP_impr=126 i uiścić opłatę startową w wysokości 10 zł. Symbolicznie, ponieważ… Dla biegaczy przewidziano ciepły posiłek, a dla pierwszych 221 osób, które zapiszą się na bieg – także koszulki, których zakup sfinansował wykonawca drogi, firma Budimex!

Na zakończenie biegu, wśród uczestników, rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. To będzie dzień pełen wrażeń, a co najważniejsze – po biegu nastąpi oficjalne otwarcie drogi!

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *