Słupski półmaraton „Biegiem do Jantara”

Jeszcze kilka lat temu bieganie z rana dla zdrowia było rzadkością. Dzisiaj biegają wszyscy. Nie ważny jest wiek, płeć, zawód. Biegać może każdy, kto tylko chce zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie. Nic więc dziwnego, że zapowiedź zorganizowania pierwszego słupskiego półmaratonu „Biegiem do Jantara” przez DOMTEL-SPORT, Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Handlowe Jantar, wzbudziło duże zainteresowanie wśród amatorów tego sportu. Impreza odbędzie się 30 września 2017 roku w Słupsku, a sam start biegu nastąpi o godz. 11.00.

zmieniarka_1490063413

Bieg ulicami Słupska rozpocznie się oraz zakończy w Centrum Handlowym Jantar. Tu też będzie się mieścić biuro zawodów. Długość trasy to dystans 21 km i 97,5 metra – trasa posiada atest PZLA. Pomiar czasu odbędzie się za pomocą chipów bezzwrotnych znajdujących się w numerach startowych. Aby wziąć udział w maratonie, należy uiścić jednorazową opłatę wpisową w wysokości 50zł.

zmieniarka_1491242273

Fot. DomTel -Sport

Zapisywać się można na stronie internetowej domtel-sport.pl. Uczestnicy, którzy ukończą bieg otrzymają pakiet startowy z okolicznościową koszulką, izotonik i batonik, a pierwsze 300 osób, które się zapiszą i dokonają wpłaty znajdą w nim także powerbank. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.sosir.slupsk.pl. Chętni do udziału mogą śledzić profil wydarzenia na Facebooku. Tam będą podawane wszelkie informacje o przygotowaniach, nagrodach, pakietach i terminach.

Info. Tomasz Włodkowski

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *